Kalendarz‎ > ‎

Programy SOFTAR - co dalej?


Co dalej z firmą SOFTAR  Sp. z o.o.?

Niestety z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że firma SOFTAR nie przeżyje ostatniej - trwającej od początku 2013 roku - zapaści.
Programiści, wdrożeniowcy, kierownictwo zostali zwolnieni i wygląda na to, że od sierpnia 2013 roku nie będzie miał kto świadczyć usług klientom posiadającym programy tej firmy.
   


*** W firmie SOFTAR Sp. z o.o. pracowałem 7 lat do lutego 2013 i dlatego posiadam duże doświadczenie we wdrażaniu i supporcie ich aplikacji w szczególności systemów produkcyjnych i magazynowo-handlowych dla średniej wielkości firm. Obecnie moja firma służy pomocą użytkownikom standardowego pakietu Softar Firma oraz wspiera ich rozwój z zastosowaniem aktualnych technologii. Znam te programy i potrafię je wykorzystać do pracy grupowej za pomocą nowoczesnych narzędzi oraz dostępności przez przeglądarkę internetową z serwerów aplikacyjnych np. Glassfish. Umożliwienie pracy dla dowolnej ilości użytkowników (skalowalność platformy) wprowadza użytkownika w XXI wiek ułatwiajac prowadzenie biznesu.